Запрошуємо жителів на Обговорення пропозицій округів до Плану відновлення Коблівської ТГ

Дата: 10.10.2023 01:11

Обговорення пропозицій округів до Плану відновлення Коблівської ТГ.

Запорошуємо жителів 3-х округів на жовтневу серію обговорень о 10-00 , у:

1. Рибаківський округ - 10 жовтня 2023 року, у вівторок, у приміщенні рибаківської бібліотеки;
  2. Новофедерівський округ - 11 жовтня 2023 року, у середу у приміщенні новофедерівської бібліотеки;
  3. Анатолівський округ - 13 жовтня 2023 року, у п’ятницю у приміщенні Будинку культури (вул. Центральна 91-Б, с. Анатолівка).

Разом сформулюємо пропозиції згідно постанови КМУ від 18 липня 2023 р. № 731!

Для участі у заходах потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням.

Не прогавьте шанс на фінансову підтримку відновлення та розвитку у ВАШИХ селах !

Форма на https://docs.google.com/.../1gOgcNZGRwlHFOL7eRuTVNgp.../edit

Заповніть форму до 23-00, 15 листопада 2023 р. включно!

Дякуємо ГУРТ https://gurt.org.ua/news/events/91461/ за медіа -підтримку відновлення Коблівської громади!

***********

Обговорення організовано за фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян», який виконує ГО «Центр Доброчин».

Партнерами проєкту у Миколаївській області є Коблівська сільська рада, ГО Фонд розвитку міста Миколаєва" та ГО «ЕКО. Березань”.

Також партнерами проєкту є громадські організації «Громадська ініціатива Луганщини», «Чугуївська правозахисна група» та «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень».