Дата: 10.10.2023 01:58

💥«Вилучено та знешкоджено більше ніж 20 тисяч боєприпасів»: сапери ДСНС про розмінування деокупованих територій

З початку повномасштабної російської агресії 6 тисяч разів підрозділи ДСНС залучалися до розмінування територій Миколаївщини. Про це сьогодні, 9 жовтня, повідомив заступник начальника управління - начальник відділу гуманітарного розмінування управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Миколаївській області Юрій Слющенко.

🗣️ «Станом на сьогодні, вилучено та знешкоджено більше ніж 20 тисяч вибухонебезпечних предметів. На наявність прихованої вибухівки чи нерозірваних боєприпасів перевірено 150 км автодоріг, 120 км залізничних колій, газо- та нафтопроводи, понад 1000 км ліній електропередач. Також маємо сумну статистику. Тільки за 2023 рік у результаті необережного поводження з вибухонебезпечними предметами зафіксовано 45 трагічних випадків. На них 15 осіб - загинули, 50 - травмовані, в т.ч. і чотири дитини», – зазначив Слющенко.

Більше у відео тут👉 https://youtu.be/vA_euTY8Xpc