Користуєшся іпотечним житловим кредитом – отримай податкову знижку!

Дата: 11.10.2023 16:59

🍃Користуєшся іпотечним житловим кредитом – отримай податкову знижку!

✅ДПС у Миколаївській області повідомляє, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) (п. п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

🟢Тобто, податкова знижка – це документально підтверджена сума витрат, на яку зменшується оподатковуваний дохід у вигляді заробітної плати, в результаті чого з бюджету повертається частина сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

👉Детальніше https://mk.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/717551.html