♻️ЗІР – інформаційно-довідковий сервіс ДПС

💤Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що задля забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією, у рамках Електронного Уряду, впроваджено Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі – ЗІР) з доступом через будь-яку пошукову систему в інтернет-мережі, у тому числі у вигляді мобільної версії.

📌ЗІР – це своєрідна база податкових знань, де можна отримати відповіді на питання у будь-який час та зручний спосіб.

📎Ресурс складається з 10 основних розділів. У розділах «Запитання – відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» інформація систематизована за напрямами: оподаткування, єдиний внесок, електронні довірчі послуги. Розділи містять корисні посилання на офіційний інформаційний ресурс Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС, Керівництво користувача ПРРО ДПС тощо.

👉Також розділи ресурсу надають можливість користувачам ознайомитись із найактуальнішими запитаннями на відповідну тематику, з якими платники податків найчастіше звертались до Контакт-центру ДПС за попередній день, та відповідями на них.

Звертаємо увагу, що вхід до ЗІР здійснюється за адресою zir.tax.gov.ua або на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: https://zir.tax.gov.ua/

🙌Приєднуйтеся до ЗІР, щоб володіти найактуальнішою інформацією щодо податкового законодавства!