Коблівська сільська рада отримала новий шкільний автобус з Польщі

Дата: 12.10.2023 18:07

🚌Коблівська сільська рада отримала новий шкільний автобус з Польщі За підтримки Миколаївської обласної військової адміністрації, 4 жовтня, голова Коблівської сільської ради Володимир Панич отримав шкільний автобус Mersedes Sprinter від Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща (Fundacja Solidarności Międzynarodowej Rzeczypospolitej Polskiej) для потреб навчальних закладів нашої громади.

👆 Автобус обладнаний спеціальним підйомником для полегшення посадки та висадки дітей з обмеженими фізичними можливостями.

🫶 Висловлюємо щиру подяку представникам Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща, керівництву області та усім причетним до даного заходу за наданий автобус.

Фото без опису Фото без опису

Завдяки даному автобусу, учні нашої громади, що потребують підвезення, матимуть змогу добиратися до навчальних закладів швидко та з комфортом.