Дата: 14.10.2023 08:19

⚡️Зосередити ресурси та зусилля навколо регіональних координаційних центрів підтримки цивільного населення

За ініціативи Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук у Києві відбувся Форум регіональних координаційних центрів підтримки цивільного населення. Він зібрав близько 100 учасників з усіх регіонів України та з-за кордону.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

До заходу долучилися керівники координаційних центрів, керівники міжнародних організацій та донорів, а також представники громадських і волонтерських організацій.

Учасники обговорювали, зокрема, розвиток коордцентрів як універсальної адміністративної платформи. Йшлося про мобілізацію навколо коордцентрів зусиль і ресурсів влади та міжнародних донорів, а також зусиль громадських і волонтерських організацій.

Крім того, учасники Форуму обмінювалися ефективними практиками, а також обговорювали пріоритети на 2024 рік.

Віцепрем’єрка Ірина Верещук акцентувала, що координаційні центри мають бути основною платформою для підтримки громадян, постраждалих від війни.

💬 «Саме тому ми маємо зосередити зусилля та ресурси навколо регіональних коордцентрів. Щоб кожна наша людина мала змогу отримати необхідну допомогу через такі коордцентри», – наголосила вона.