Кому потрібно звертатися для отримання житлової субсидії?

Дата: 16.10.2023 21:10

👆 Нагадуємо, що тим, хто отримував житлову субсидію протягом неопалювального сезону, у жовтні автоматично буде проведено розрахунок субсидії на опалювальний сезон.

Громадянам, які вже є отримувачами житлової субсидії або яким у літній період було призначено нульову субсидію, додатково звертатися по виплату не потрібно.

А от якщо у вас відбулись суттєві зміни в майновому стані або складі родини або Ви перемістилися в межах України і стали ВПО, – необхідно подати до Пенсійного фонду новий пакет документів: заяву про призначення та надання житлової субсидії і декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися  за призначенням допомоги.

Іноді можуть знадобитись копії документів, що засвідчують особливі обставини.

Наприклад, довідка ВПО, договір оренди житлового приміщення, акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та ін.

❗️Тим громадянам, які ніколи не отримували субсидію і звертаються за її призначенням вперше, – також необхідно буде звернутись до ПФУ.