Дата: 17.10.2023 12:24

🔵🟢 ДПС: звертаємо увагу на необхідність дотримання законодавства у сфері розрахункових операцій

🔍 Під час організації та проведення контрольно-перевірочних заходів особлива увага приділяється виявленню фактів здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації особи як суб’єкта господарювання, а також вимог порядку проведення розрахункових операцій при здійсненні продажу товарів (для тих, хто потенційно має застосовувати РРО/ПРРО).

☝️ Так, працівники підрозділів податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області спільно з фахівцями ГУ ДПС у м. Києві у жовтні 2023 року розпочали контрольно-перевірочні заходи, у т. ч. шляхом проведення фактичних перевірок господарських об’єктів на території одного з найбільших сільськогосподарських ринків на території Київської області.

Детальніше читайте тут 👉 https://t1p.de/hs7q4