💳  Дізнайтеся суму виплати за зруйноване майно. Житловий сертифікат доступний у Дії

Українці, які подавали заяву про знищене майно, зможуть переглянути житловий сертифікат у застосунку. З нього дізнаєтеся про суму компенсації та термін дії.

Як працює послуга?
✅  подаєте заяву в застосунку Дія та повідомляєте державу про знищене майно
✅ житловий сертифікат генерується в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна
✅ сертифікат підтягується в застосунок Дія

У листопаді за кошти з сертифіката зможете придбати нове житло або інвестувати гроші в будівництво.

З моменту запуску послуги 3 685 українців подали заяву про виплати за зруйноване майно. Найбільше повідомлень надходило з Харківської та Київської областей.

Відбудуємо 🫂

Послугу компенсації за зруйноване майно розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.