Місцеві громади Миколаївщини отримали 563,6 млн грн плати за землю

Дата: 19.10.2023 23:14

🌏Місцеві громади Миколаївщини отримали 563,6 млн грн плати за землю

📌Плата за землю у повному обсязі надходить до місцевих бюджетів і є важливим джерелом доходів бюджетів територіальних громад.

🧮За 9 місяців 2023 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 563,6 млн грн земельного податку та орендної плати за землю.

📎Зокрема, від юридичних осіб місцеві громади отримали 403,8 млн грн плати за землю, від фізичних осіб – майже 160 млн гривень.

✍️Податківці Миколаївщини зазначають, що надходження від плати за землю зростають завдяки ефективному проведенню нормативно-грошової оцінки землі, перегляду органами місцевого самоврядування ставок податку на землю, своєчасному укладанню та подовженню договорів оренди відповідно до вимог чинного законодавства.

☝️Нагадуємо, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.