17 жовтня цього року батьки загиблого героя Лось Віталія отримали посмертну нагороду, якою був відзначений його подвиг

Дата: 20.10.2023 18:18

Шановні односельці, 17 жовтня цього року батьки загиблого героя Лось Віталія отримали посмертну нагороду🏅, якою був відзначений його подвиг.

Нехай пам'ять про Віталія живе завжди. Його самопожертва, мужність і відданість ідеї визволення нас та наших нащадків не залишать байдужими нікого. Він став символом нашого села, пам'ятником героїзму та відваги.

🛡 Цей орден свідчить про те, що ми повинні цінувати свободу і бути готовими відстоювати її, навіть за ціною власного життя. Ми завжди повинні пам'ятати якою ціною дається свобода та незалежність. Не можна забувати тих, хто віддає своє життя за нашу свободу.

📌Ми вшановуємо пам'ять героя, а його подвиг надихає нас на подальші досягнення і відстоювання наших цінностей. Слава героям, які завжди пам'ятатимуться та житимуть в наших серцях!

СЛАВА ГЕРОЯМ!