Вічна пам'ять герою! Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, Захисника України!

Дата: 21.10.2023 23:50

Шановна громадо, маємо знову непоправну втрату....Сьогодні сповіщення про загибель свого сина отримала родина Каснян з села Українка.

Каснян Юрій Семенович 23.08.1987 року народження загинув у бою за нашу Батьківщину під час виконання бойового завдання звільняючи від загарбників Донецьку область.

Народився Юрій Семенович у селі Українка де навчався, працював,одружувався та виховував сина... Ворожа ненависна куля обірвала молоде життя ,але наша пам'ять про світлу людину і мужнього захисника назавжди буде у наших серцях.

Вічна і світла пам'ять Юрію Семеновичу, царство небесне !!!

Щирі співчуття родині воїна від сільського голови Панича В.М. та всієї громади. У сумі та жалобі схиляємо голови і в болі зціплюємо зуби пам'ятаючи про те, що за кожного загиблого кожен ворог  і його нація понесе велику відплату... Віримо у наші ЗСУ, допомагаймо їм ще активніше на тернистій дорозі до перемоги і Слава Україні !!! Герої нажаль вмирають але не в нашій пам'яті !!!

Дякуємо кожному захиснику та захисниці !!