Дата: 23.10.2023 18:27

27 жовтня 2023 року  о 10 год.  у залі засідань  Коблівської сільської ради відбудеться круглий стіл на теми:
«Місцеві рішення для інтеграції ВПО у відновлення та розвиток Коблівської громади»;
«Пропозиції до Плану відновлення Коблівської ТГ»;
«Рослинництво, городництво та креативні студії».

Будемо обговорювати: результати опитування ВПО щодо шляхів їх інтеграції в життя громади,  результати Громадського аудиту та пропозиції громадськості щодо Плану відновлення Коблівської ТГ.

Також, на даному заході буде винесено на погодження Концепцію програми ідеатону Коблівської громади “Рослинництво, городництво та креативні студії”, який має відбутися у середині листопада 2023 р.

Запрошуємо взяти участь у заході: членів робочої групи з відновлення Коблівської ТГ та молодіжної ради, представників ВПО та громадськість усіх населених пунктів громади, старост та всіх бажаючих.

Реєстрація на захід за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e...