Світла пам'ять вірному Захиснику України!

Дата: 26.10.2023 19:44

Возможно, это изображение 1 человек и текст

😢 Шановна громадо, тяжко писати про це .... Сумна звістка за звісткою...

Сьогодні сповіщення про загибель сина отримала родина Пахомових з Коблевого . Наш мужній захисник, ПАХОМОВ Сергій Олександрович 18.09.1983 року народження загинув під час виконання завдань в ході ведення бойових дій зі звільнення Донецької області !!

Вірний син України, щиро впевнений у її Перемозі віддав своє життя за її сьогодення і світле майбутнє!!!! Уклін Герою і батькам!!!

Щирі співчуття у горі від усієї громади та сільського голови Панича В.М.. Біль, розпач, спустошення в душі і злість на ворога, і ще більша впевненість у тому, що таку велику ціну ми платимо не просто за Перемогу,а маємо вибудувати найкращу країну у світі бо інакше не має права бути !!!

Фото без опису Світла пам'ять вірному Захиснику, чудовому і люблячому батькові, дорогому сину, доброму , працьовитому і гідному Громадянину України !!!

Дякуємо Сергію за захист!!

Вічна і світла Пам'ять , царство небесне !!!

Слава Україні! ГЕРОЯМ НАШИМ СЛАВА !!!