Діалог із Заступником Міністра молоді та спорту України: Розвиток Молодіжної Політики!

Дата: 02.11.2023 09:17

9 листопада відбудеться зустріч у форматі публічного діалогу із Заступником міністра молоді та спорту України - Владиславом ЯЦУКОМ, для представників організацій громадянського суспільства.

На цьому заході обговорюватимуться наступні питання:

• Розвиток молодіжної політики і співпраця з організаціями громадянського суспільства.
  • Робота з дітьми та їхні потреби, а також співпраця з громадянськими організаціями, які працюють у цій сфері.
  • Розвиток української національної та громадянської ідентичності і співпраця з відповідними громадянськими організаціями.

На цей важливий захід запрошені представники організацій громадянського суспільства, які активно діють у вищезазначених сферах. Зустріч буде спрямована на покращення співпраці між Міністерством молоді та спорту України, яке є центральним органом виконавчої влади у сферах реалізації державної молодіжної політики і державної політики з української національної та громадянської ідентичності, і представниками громадянського суспільства у цих сферах.

👥 Зустріч буде спрямована на розвиток взаємодії між Міністерством молоді та спорту України, як центральним органом виконавчої влади у сферах реалізації державної молодіжної політики і державної політики з української національної та громадянської ідентичності, і представниками громадянського суспільства у цих сферах.

✅ На зустрічі учасники зможуть розповісти про актуальні проекти та ініціативи, а також задати мені хвилюючі питання щодо діяльності та взаємодії з Мінмолодьспорту.

Зустріч відбудеться в онлайн-форматі 9 листопада 2023 року о 15:00.

Зареєстровані учасники отримають запрошення на електронну пошту.

📌 Запрошуємо всіх зацікавлених реєструватися за посиланням:

Не пропустіть цю унікальну можливість внести свій внесок у розвиток громадянського суспільства та співпрацю з органами влади.