Відбувся обласний огляд вокально-хорового мистецтва «Ліга Voice»

Дата: 08.11.2023 12:59

🎤💃🕺З 1 по 4 листопада 2023 року дистанційно відбувся обласний огляд «Ліга Voice». Захід проводився з метою розвитку, популяризації дитячого вокально-хорового мистецтва, аналізу рівня виконавської майстерності творчих колективів Миколаївської області в умовах воєнного стану та надання методично-практичної допомоги керівникам колективів.

До обласного огляду долучилося 29 дитячих вокальних колективів (понад 100 осіб) з 14 територіальних громад.

Нашу громаду представили : тріо "СМІЛИВІ ДІВЧАТА" керівник Катерина Зиміна та Вокальний дует ЛІОНЕЛА МИХАЙЛЮЧЕНКО, ВАДИМ КОЗЛОВ керівник Зоя Манзик.

Ми дуже задоволені, що є в нашій громаді такі заклади культури як Новофедорівський і Рибаківський, які беруть активну участь в обласних конкурсах. Висловлюємо величезну вдячність за сумлінне та якісне виконання своїх номерів. Діти щасливі, море позитиву, креативно підійшли до виконання своїх робіт.

Вокальний дует ЛІОНЕЛА МИХАЙЛЮЧЕНКО, ВАДИМ КОЗЛОВ зайняли ІІІ МІСЦЕ, тріо "СМІЛИВІ ДІВЧАТА" за УЧАСТЬ.

Визначним для цих виступів є те, що діти на достатньому рівні володіють технікою співа і вміло відтворюють характер творів.

Молодці!! ВІТАЄМО!