Реконструкція громадських об'єктів в громадах: розпочався прийом запитів на висловлення зацікавленості

Дата: 10.11.2023 12:50

ТОВ «ДАІ Глобал», виконавець Програми USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), запрошує кваліфіковані фірми (або окремих осіб) подати свої пропозиції щодо надання послуг з консультування, технічного обстеження, проведення вишукувальних робіт, проектування, аналізу, нагляду за будівництвом та іншої технічної діяльності, пов'язаної з Програмою, щоб допомогти державним установам у підтримці надання послуг на належному рівні.

Наразі Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» планує зосередитися на реконструкції невеликих громадських об'єктів, що знаходяться в управлінні та експлуатації органів місцевого самоврядування:

• будівлі охорони здоров'я та догляду;
  • освітні заклади;
  • пожежні станції;
  • адміністративні будівлі;
  • насосні станції водопостачання та водовідведення.

Заплановані заходи включатимуть, але не обмежуватимуться, ремонтними роботами (визначеними як поточний ремонт, капітальний ремонт, реконструкція), переобладнанням та оздоблювальними роботами.

Роботи заплановані в Чернігівській, Сумській, Харківській та Миколаївській областях.

Для того, щоб відповісти на цей Запит на висловлення зацікавленості, будь ласка, надайте наступну інформацію разом з вашим Висловленням зацікавленості (ВЗ):

Фото без опису​​​​​​​ Письмове підтвердження зацікавленості в участі у майбутньому тендері «ГОВЕРЛА» на надання послуг з консультування, технічного обстеження, проведення вишукувальних робіт, проектування, аналізу, нагляду за будівництвом та іншої технічної діяльності пов'язаної з Програмою.

Фото без опису​​​​​​​ Загальна інформація, включаючи:

• Основний вид діяльності;
  • Минулі результати діяльності в областях, де працюватиме «ГОВЕРЛА»;
  • Копії відповідних реєстраційних документів (витяг про реєстрацію, Статут);
  • Кваліфікаційні сертифікати для персоналу (проектувальників, інженерів, консультантів тощо) для надання послуг з нагляду за  будівництвом в Україні;
  • Досвід роботи;
  • Доходи за рік;
  • Поточний обсяг проектів та географічне розташування проектів;
  • Опис потужностей та кількості персоналу;
  • Орієнтовна кількість майбутніх підпроектів з переліченими видами робіт, які можуть виконуватися одночасно, або орієнтовна кількість майбутніх проектів з технічного нагляду, які можуть виконуватися одночасно, включаючи географічні регіони, в яких ви можете працювати, із зазначенням приблизних добових ставок для кожної області/регіону;
  • Перелік послуг з технічного нагляду, які може надавати фірма;
  • Кількість персоналу, доступного для здійснення будівельного нагляду;
  • Резюме директора/головного виконавчого директора та ключових співробітників фірми;
  • Зразки минулих робіт, що демонструють відповідність міжнародним / американським стандартам і кращим практикам, або зразки минулих робіт, що демонструють відповідність міжнародним / американським стандартам будівельного нагляду, якщо такі є в наявності.
  • Історія проекту.
  • Референції;
  • Інші матеріали на підтримку ВЗ (за бажанням).