Стратегічний Запуск Ініціатив: Меморандум про Співпрацю для Зелених Інновацій та Водоочисних Технологій

Дата: 16.11.2023 11:08

15 серпня 2023 року  Коблівською сільською радою було укладено Меморандум про співпрацю з ТОВ «Науковий парк державної екологічної академії післядипломної освіти та управління «міжнародний інститут зелених інновацій та інвестицій» та ГО «Фонд розвитку водоочисних технологій».

На виконання пункту 2.1.2. Меморандуму у науково-практичному журналі «Екологічні науки» (випуск 5 (50), 2023) у розділі «ЕКОЛОГІЯ ТА ЕКОНОМІКА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ» було розміщено статтю щодо ОСНОВ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЙ З ДЕФІЦИТОМ ВОДНИХ РЕСУРСІВ З УРАХУВАННЯМ ПРИНЦИПІВ РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ (НА ПРИКЛАДІ КОБЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ).

Автори: Бондар О.І., Загороднюк К.Ю., Третьяков С.В., Загороднюк Ю.В.
Зі змістом статті можна ознайомитися за посиланням на журнал http://ecoj.dea.kiev.ua/5-50-2023 або у вкладеному файлі нижче.

Основи водозабезпечення територій з дефіцитом водних ресурсів