🎭9–14 листопада дистанційно відбувся обласний огляд «Театральні бувальщини», до якого долучилося 33 колективи з різних громад, понад 100 учасників.

Нашу громаду предстасляли:

✔️Театральний колектив "РОЗВАЖАЙ-2" Новофедорівська СБК- філія, керівник Зиміна Катерина в номінації "Дитячий аматорський колектив" які отримали ІІІ місце!! ВІТАЄМО!!

✔️Дует "ПЕРЕСМІШКИ" Ірина Білик, Наталія Свирикова "Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості" номінація "Малі форми" які отримали ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

📌 Захід проводився з метою виявлення нових колективів, що працюють не більше трьох років у театральному жанрі та надання можливості їх творчій реалізації, визначення стану роботи колективів театрального жанру Миколаївщини в умовах воєнного часу, аналізу рівня виконавської майстерності творчих колективів та надання методично-практичної допомоги керівникам колективів.

🎭Хочеться зазначити, що на ниві театрального мистецтва наші колективи відрізняються один від одного жанрами та напрямками у роботі. 🫶Бажаємо і надалі відроджуватися, міцнішати, відкривати нові творчі таланти та поповнювати скарбницю творчих досягнень.