Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Щорічно свято працівників сільського господарства відзначається в третю неділю листопада. Цього року свято випадає на 19 листопада. Незважаючи на активну військову агресію росії та її наслідки, ви невтомно, мужньо та професійно тримаєте свій фронт, від якого залежить продовольча безпека кожної громади, області та країни загалом. Відзначають його всі ті, хто має будь-яке відношення до сільського господарства і промисловості: співробітники підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водногосподарських і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та поваги керівникам та трудовим колективам сільськогосподарських підприємств, фермерським господарствам нашої громади.

Від щирого серця бажаю, щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту, за розуміння та співпрацю у цей складний час!

Нехай вас оминають природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах! Надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами! Зі святом!!!

Сільський голова
Володимир ПАНИЧ