Дата: 22.11.2023 13:33

📚Український інститут книги запрошує територіальні громади долучитися до Національного тижня читання — 2023

Державний інститут "Український інститут книги" повідомляє про проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Національний тиждень читання" з 4 по 10 грудня 2023 року. Ця ініціатива відбувається в рамках Стратегії розвитку читання на період до 2032 року "Читання як життєва стратегія" та оперативного плану на 2023–2025 роки, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 року № 190-р.

📌Мета акції полягає в консолідації українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії. Гасло цьогорічної Акції - "Бути своїми", визначає зв'язок між поколіннями. Організатори впевнені, що просування читання є ключовим чинником розвитку людського потенціалу для дорослих і дітей. Читання розглядається як основа життя освіченої нації, чудова ідея для відпочинку, необхідність для професійного та соціального зростання, а також засіб збереження ментального здоров'я тощо.