Дата: 02.12.2023 23:23

З 23 по 29 листопада 2023 року (дистанційно) проходив обласний фестиваль «Вірю. Мрію. Живу», у якому брали участь 144 виконавських одиниць із 33 територіальних громад

🎤🎭💃Програма учасників представлена у номінаціях: «Музичне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Фольклорні колективи» та «Вокально – хореографічна композиція».

Нашу громаду представляли:

☑Олександр КАЛКУТІН Рибаківський СБК -філія, керівник Зоя Манзик, номінація " Музичне мистецтво " який отримав 🥉 ІІІ місце;

☑Хореографічний колектив "ВІДРОДЖЕННЯ" Новофедорівський СБК - філія, керівник Катерина Зиміна, номінація Сучасна хореографія" 2 вікова категорія, які отримали 🥉ІІІ місце;

☑Квітана ЧИЖОВА Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості керівник Ірина Білик, номінація "Музичне мистецтво " за участь.

👏Вітаємо з перемогою в цьому непростому і нелегкому конкурсі. Впевненість, бойовий настрій, наполегливість, харизма, прагнення, сила духу. Бажаємо ніколи не стояти на місці, завжди чудово проявляти себе і сміливо досягати в цьому житті все, що так для нас важливо.

Переглянути статистику

Просування допису