Вітіння сільського голови з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 04:06

Шановна громадо!

25 грудня ми  святкуємо найбільше свято року - Різдво Христове.

Різдво – це тихе сімейне свято. Очікування першої зірки, що сповістила про народження Божого Сина, сподівання на диво і казкові перетворення…
Бажаю ВАМ дорогі жителі громади, щоб мир запанував у серцях кожного із нас, в усіх наших сім'ях, в нашій країні.
Нехай Різдво буде радісним, світлим, кожна родина святкує разом в злагоді та спокої славить Добру Новину і молиться за щасливе повернення наших воїнів і мир у державі!
Хай сила та опіка новонародженого Христа будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають  впевненість   робити успішні кроки.
     Щасливого Різдва!

Сільський голова