Проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиць та провулків на території Коблівської сільської територіальної громади

Дата: 29.12.2023 12:01

Виконавчий комітет Коблівської сільської ради розпочинає процес публічних консультацій стосовно перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Коблівської сільської територіальної громади в рамках процесу деколонізації та засудження і заборони пропаганди російської імперської політики в Україні, згідно з переліком, що подається нижче
1. Організатор громадського обговорення: Виконавчий комітет Коблівської сільської ради

Строк проведення громадського обговорення – 21 день з моменту оприлюднення офіційного повідомлення про його початок.

Форма проведення громадського обговорення – публічні консультації, які будуть здійснюватися у два етапи:

І етап - збір пропозицій від жителів Коблівської сільської територіальної громади та інших учасників громадського обговорення у термін з 28 грудня до 06 січня 2024 року включно.

ІІ етап – опитування шляхом електронного голосування на офіційному вебсайті Коблівської сільської ради або заповнення підписних листів, оголошення про яке буде повідомлено окремо, після розгляду та аналізу поданих пропозицій.

Основною метою І етапу публічних консультацій є збір пропозицій від жителів громади та інших учасників громадського обговорення щодо нових назв вулиць та провулків у населених пунктах Коблівської сільської територіальної громади, запропонованих до перейменування в рамках процесу деколонізації.

Подати пропозиції щодо перейменування можна:
Фото без опису  в електронному вигляді, заповнивши анкету-опитувальник за посиланням: https://forms.gle/gGS7aatsMapHhYHZ7
Фото без опису в письмовому вигляді за адресою: 57453, с. Коблеве, вул. Одеська, 4, Коблівська сільська рада;
Фото без опису листом на електронну пошту відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури Коблівської сільської ради koblevo_gkh@ukr.net Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи лектронною поштою, подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції розглядатися НЕ будуть.

У разі внесення пропозиції щодо присвоєння вулиці чи провулку імені фізичної особи, ювілейної та святкової дати, назви і дати історичної події, до пропозиції необхідно додати коротке обґрунтування та інформаційну довідку про фізичну особу, ім'я якої пропонується присвоїти, ювілейну, святкову чи історичну дату або назву історичної події, назву якої пропонується присвоїти.

У разі, якщо у фізичної особи, ім'я якої пропонується присвоїти вулиці чи провулку, є родичі (діти, вдова, вдівець, а якщо їх немає - батьки, рідні брати та сестри), необхідно також отримати їх письмову згоду на присвоєння імені.

Результати проведення громадського обговорення буде опубліковано на офіційному веб – сайті Коблівської сільської ради: https://koblivska-gromada.gov.ua/
Громадське обговорення здійснюватиметься у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст. 41 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо окремих питань застосування української мови як державної у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування (в частині найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів), Положення «Про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, та скверів на території Коблівської територіальної громади».