Святкове вітання з прийдешнім Новим Роком - КЗ" Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості "

Дата: 30.12.2023 22:38

Шановні учасники художньої самодіяльності, майстри народної творчості та керівники клубних закладів ДЯКУЮ щиро за плідну роботу в році, що нас залишає. У скрутному 💸фінансовому становищі, 📲в більшості онлайн чим офлайн, 🚀під звук ракетних обстрілів ми з вами 🎶творили і дарували людям 🥰 настрій, зберігали Фото без описутрадиції та обряди, заряджали їх натхненням на 💪боротьбу. Хто плів сітки, хто донатив на ЗСУ, хто пік і варив для ЗСУ, але всі разом прожили цей нелегкий рік і завтра зустрінемо новий.

🫶 Всі разом ми зберегли 10 місце у рейтингу клубних закладів Миколаївської області з 52 х громад. Нехай це для нас зараз і нижча планка ніж ми вже мали, але дуже дорога, бо всі збереглися і не припинили своєї роботи перебуваючи в нелегких умовах навіть психологічних. Тож ще раз 💞щиро дякую всім за підтримку, спільну роботу та досягнутий результат.

З новим Фото без опису роком!!!

Нехай він буде кращим за минулий та принесе радість перемоги та здоров'я вам та вашим родинам !!!✨✨

Олена КОРСІКОВА

#Коблево #2023рік #вітання