"ВОДА ДЛЯ ГРОМАДИ: Відкриття в Коблівській громаді мобільної станції очищення води

Дата: 31.12.2023 16:17

У нашій громаді відкрито другу вже в цьому році🚰 мобільну станцію очищення води

ℹ️Цього разу отримали водоочисну станцію від благодійного фонду «БФ "Відбудуємо нашу Україну"» і встановлена вона для мешканців Українського старостинського округу в селі Українка.

Фото без опису Фото без опису

➡️ Вартість установки 75 000 євро. Вона дозволить очистити воду до стану питної та є універсальною завдяки своїй автономності й мобільності.

У пʼятницю, 29 грудня, перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій РЕШЕТІЛОВ долучився до відкриття установки.

Фото без опису Фото без опису

🗨️«Дякую за таке сучасне та ефективне обладнання. Це важливий внесок у комфорт та добробуту громади регіону», – сказав Георгій РЕШЕТІЛОВ.

Також були присутні радник начальника Миколаївської ОВА Ігор БУРДА, директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександр КОРОЛЬОВ, начальник управління молоді та спорту ОВА Михайло НІКОЛАЄВ, перший заступник начальника Миколаївської РВА Андрій ГРЕЙЦ та заступник Раміль АГАБЕКОВ, директор благодійної організації «Відбудуємо нашу Україну» Олег КЛЕНІН.

Фото без опису Фото без опису

Сільський голова Володимир ПАНИЧ від імені всіх мешканців громади подякував благодійникам та керівництву області за підтримку громади у вирішенні таких важливих першочергових питань для громади як забезпечення якісної питної води.

#новини #Коблево #МиколаївськаОбласть #допомога