Отримуйте послуги Пенсійного фонду України онлайн

Дата: 11.01.2024 17:24

❗Отримуйте послуги Пенсійного фонду України онлайн

Взаємодіяти з Пенсійним фондом України (далі – ПФУ) можна набагато легше та оперативніше зареєструвавшись в собистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ https://portal.pfu.gov.ua

👤Особистий кабінет ПФУ — це персональний електронний обліковий запис громадянина на вебпорталі, який створюється при реєстрації користувача і забезпечує інформаційний обмін, пов’язаний із наданням послуг в електронному вигляді.

🌐Електронні послуги в особистому кабінеті органи Пенсійного фонду надають безоплатно з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Фото без описуЗавдяки впровадженню централізованих інформаційних технологій застраховані особи та пенсіонери мають можливість:

Фото без описуотримувати дані персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інші відомості з Реєстру застрахованих осіб (інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені страхові внески, набутий страховий стаж);
Фото без описуконтролювати сплату роботодавцями страхових внесків;
Фото без описумати доступ до наявних відомостей своєї електронної трудової книжки;
Фото без описумати доступ до своєї електронної пенсійної справи (пенсіонеру);
Фото без описузаписатися на прийом;
Фото без описуподати заяву на призначення/перерахунок пенсії, житлової субсидії або пільги, страхових виплат;
Фото без описуотримати довідки з QR-кодом;
Фото без описупереглянути сформований е-лікарняний;
Фото без описуподати заяву на оформлення пенсійного посвідчення;
Фото без описунадіслати дані для внесення змін до пенсійної справи;
Фото без описуподати анкету для внесення змін до Реєстру застрахованих осіб;
Фото без описуподати анкету для автоматичного призначення пенсії;
Фото без описуподавати звернення (питання, пропозицію, скаргу, клопотання) та переглядати стан їх опрацювання;
Фото без описуодержувати та переглядати повідомлення від Фонду;
Фото без описуукласти договір добровільної сплати страхових внесків;
Фото без описузробити благодійну пожертву.

⁉️ Як увійти до вебпорталу ⁉️

Увійти до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна за допомогою Дія.Підпис або кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в т.ч. з використанням технології Bank ID.

👉 Також функціонує «Кабінет страхувальника», який стане у нагоді юридичним та фізичним особам-підприємцям. Через «Кабінет страхувальника» можна отримати інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, у тому числі щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу, зауваження до звітності, електронні довідки про трудовий та страховий стаж працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності, переглянути листки непрацездатності та подати заяву-розрахунок щодо сплати за листками непрацездатності, подати відомості про трудову діяльність, подати звернення (питання, пропозицію, скаргу, клопотання) і переглядати стан їх опрацювання та записатися на прийом.

☝️Крім того, розроблено «Кабінет для підприємств - управителів, об’єднань та виконавців комунальних послуг» для подання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій та пільг.