УВАГА! Проводиться опитування про перейменуванн вулиць!

Дата: 15.01.2024 10:17

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиць та провулків на території Коблівської сільської територіальної громади (ІІ етап)

За результатами І етапу громадського обговорення жителями громади були запропоновані нові назви об’єктів топоніміки, які виносяться на голосування (перелік додається)

Виконавчий комітет Коблівської сільської ради продовжує процес публічних консультацій стосовно перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Коблівської сільської територіальної громади в рамках процесу деколонізації та засудження і заборони пропаганди російської імперської політики в Україні, згідно з переліком, що подається нижче.

Організатор громадського обговорення: Виконавчий комітет Коблівської сільської ради
Форма проведення громадського обговорення – публічні консультації у вигляді опитування шляхом електронного голосування на офіційному вебсайті Коблівської сільської ради або заповнення підписних листів (ІІ етап).

Опитування проводиться серед  жителів об’єктів топоніміки та власників об’єктів нерухомого майна (земельна ділянка, будинок та інше), що розташовані на відповідному об’єкті топоніміки.

Жителі та власники майна заповнюють необхідні дані та проставляють підпис в підписному листі  чи анкеті-опитувальнику за умови підтвердження реєстрації на відповідному об’єкті топоніміки чи права власності на об’єкти нерухомого майна (земельна ділянка, будинок та інше), що розташовані на відповідному об’єкті топоніміки.

ПРОГОЛОСУВАТИ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ МОЖНА:
Фото без описув електронному вигляді, заповнивши анкету-опитувальник за посиланням:
Фото без опису Коблеве - https://forms.gle/p69Qxn9bKQc5cSoS9
Фото без опису Рибаківка - https://forms.gle/nQJdksiRN3Dw5may5
Фото без опису Тузли - https://forms.gle/KopaYJE2VDfvBcXb9
Фото без опису Новофедорівка - https://forms.gle/ZVFVm3ZbHeZayTrTA
Фото без описув термін до 17 січня 2024 року включно;
Фото без описув письмовому вигляді шляхом заповнення підписного листа за адресою: Фото без опису 57453, с. Коблеве, вул. Степова, 2, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури Коблівської сільської ради та в адмінбудівлях старостинських округів в термін до 17 січня 2024 року включно.

Результати проведення  громадського обговорення буде опубліковано на офіційному веб – сайті Коблівської сільської ради: https://koblivska-gromada.gov.ua/

Громадське обговорення здійснюватиметься у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст. 41 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо окремих питань застосування української мови як державної у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування (в частині найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів), Положення «Про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, та скверів на території Коблівської територіальної громади».

Перелік об’єктів топонімії на території Коблівської сільської територіальної громади, які пропонується перейменувати

Населений пункт

Вид об’єкта топонімії