Не втрачайте можливості отримати допомогу!!!

Дата: 30.01.2024 15:54

Не втрачайте можливості отримати допомогу!!!

Фото без описуЩо для цього потрібно?
Пройти опитування щодо впровадження в Коблівській громаді найбільш ефективної допомоги населенню з метою формування потреби для фермерів, рибалок, представників збиральництва Миколаївської області на 2024 рік та їх пріоритизації (техніка, корма, ремонти, добрива, насіння та інше).

Для кого?
Фото без описупріоритет: неформальні обʼєднання з 3 та більше фермерів або осіб з присадибними ділянками та паями площею 1-100 га
Фото без описудомогосподарства, що займаються вирощуванням сільгосппродукції, утриманням тварин та птиці, риболовлею та інше.

Проєкт впроваджує ГО «Південна стратегія розвитку» спільно з представництвом DanChurchAid в Україні в рамках проєкту підтримки групових ініціатив фермерів, малих та мікро виробників сільськогосподарської продукції.

Фото без описуОпитування триватиме з 29 січня по 02 лютого 2024 року.

Проходження анкети займе до 30 хвилин. Дуже важливо не залишати пустих клітинок.
Можна писати «ні» чи «немає інформації».
Посилання на анкету: https://ee.kobotoolbox.org/x/yRQh0rJ5
Чим більше анкет буде заповнено, тим більший шанс Коблівської громади увійти до Програми.

Долучайтеся!