Відділом економічного розвитку та інвестицій розроблено проєкт Програми розвитку рибного господарства Коблівської сільської територіальної громади на період 2024-2030рр.

Проєкт Програми розроблено на виконання завдання 1.5. пункту 16 операційного плану заходів з реалізації у 2023-2025 роках Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 травня 2023 р. № 402-р.

Метою програми є створення сприятливих умов розвитку рибного господарства для формування високих якісних та кількісних показників рибо продукції водних об’єктів громади, забезпечення населення громади продукцією з прісноводної риби, ведення рибного господарства на засадах сталого розвитку з урахуванням природних, економічних і екологічних умов, отримання додаткової товарної рибної продукції за рахунок оптимізації рибогосподарського процесу, впровадження комплексних засобів з підвищення продуктивності водойм, вирішення стратегічного завдання щодо створення в громаді потужної рибної індустрії.

Зауваження і пропозиції до проєкту Програми подаються до відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради на електронну адресу econom_koblevorada@ukr.net.

Письмові пропозиції подаються на адресу: Коблівської сільської ради: 57453, Миколаївська область, Миколаївський район, село Коблеве, вул. Одеська, 4.

Анонімні зауваження та пропозиції НЕ розглядаються.

Проєкт Програми 👉 тут