ВІТАЄМО переможців обласний  огляд «Зимовий  Мікс»

Дата: 31.01.2024 11:25

З 22 по 26 січня 2024 року дистанційно проведено обласний  огляд «Зимовий  Мікс».  Це щорічний захід, що традиційно проходить у січні  та охоплює весь зимовий цикл свят,  звичаїв та обрядів, починаючи з грудня й до кінця  лютого.

«Зимовий Мікс» є багатожанровим й  проводиться з метою відродження, збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини України, розвитку аматорської творчості, організації змістовного дозвілля,  патріотичного, естетичного виховання дітей та молоді на основі новорічно-різдвяних українських народних звичаїв та обрядів. До участі в огляді долучилося 289 виконавських одиниць (понад 1000 учасників) з 41 територіальної громади.

Нашу громаду представляли у цьому конкурсі  учасники з Новофедорівського та Рибаківського СБК - філій. Підсумки конкурсу "Зимовий Мікс " оголошені сьогодні. Вітаємо учасників номінацій " Музичного мистецтва" та " Театрального мистецтва " за їх високу майстерність та оригінальний  підхід до виконання номерів.

МУЗИЧНИЙ ЖАНР:
Номінація «Вокальне мистецтво»
І місце,  АНАСТАСІЯ     ПОЛІЩЮК
Новофедорівський СБК-філія
Керівниця Катерина Зиміна
Номінація «Вокальне мистецтво. Солісти»  V категорія.

II місце, Вокальне тріо «МАМИН ОБЕРІГ»
Рибаківський СБК-філія
Керівниця Зоя Манзик
Номінація «Вокальне мистецтво. Ансамблі»   V категорія,

III місце, Вокальний ансамбль «ВІДРОДЖЕННЯ»
Новофедорівський СБК-філія
Номінація «Вокальне мистецтво. Ансамблі»  I категорія,

Театральне мистецтво:
II місце, Театральний колектив «РОЗВАЖАЙ»
Новофедорівський СБК
Номінація «Новорічні вистави»
ІІІ вікова категорія

Переможці! Вітаю кожного окремо і всіх разом! Коли разом збираються розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим.

Я від усієї душі вітаю Вас з перемогою в конкурсі! Хоча у мене навіть не було сумнівів, що це станеться, моя віра була твердою і непохитною. Я хочу побажати Вам таких же перемог по життю, щоб все у Вас виходило так само легко і просто, як Вам би цього хотілося. Нехай ніякі негаразди не вибивають Вас з колії, а лише наполегливість і воля приводять до перемоги. Вітаю!!!

Олена КОРСІКОВА