ПЛАН заходів з висвітлення питань енергоефективності та ресурсозбереження у закладах освіти Коблівської сільської ради на 2024-2026 роки

Дата: 09.02.2024 11:13

наказом відділу освіти, молоді,
спорту Коблівської сільської ради
від 06.02.2024 року № 29

заходів з висвітлення питань енергоефективності та ресурсозбереження
у закладах освіти Коблівської сільської ради на 2024-2026 роки

Напрям

Виконавці

Джерела фінансування

Очікуваний результат

1

Забезпечення узгодженого процесу екологічної освіти і виховання відповідно до законодавства України

1.1.Розроблення Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури дітей та учнівської молоді на 2024-2026 роки.

1.2.Продовженнязабезпечення функціонування системи мережевої взаємодії закладів освіти, громадський організацій

До 01.09.2024 року

Місцевий бюджет

Удосконалення системи організаційної роботи з питань екологічної освіти та виховання.

Ефективність співпраці закладів освіти з профільними громадськими організаціями.

2

Створення сучасного освітнього середовища

Продовження впровадження заходів з енергоефективності та ресурсозбереження у закладах освіти Коблівської сільської ради

ВОМС, керівники закладів освіти

Місцевий бюджет, інші джерела фінансування, не заборонені законодавством

Покращення облаштування та матеріально-технічна база закладів освіти Коблівської сільської ради.

3

Забезпечення доступності та якості екологічної освіти

3.1.Навчання учасників освітнього процесу щодо роздільного збирання, сортування і порядку утилізації сміття і побутових відходів.

3.2.Організація роботи еколого-натуралістичних гуртків.

3.3. Організація дослідницько-натуралістичної та природоохоронної діяльності учасників освітнього процесу.

Протягом навчального року

Місцевий бюджет

Роздільне збирання і сортування сміття в закладах освіти Коблівської сільської ради для утилізації (очна форма навчання).

Розширення мережі гуртків еколого-натуралістичного спрямування в закладах освіти та зростання кількості учасників освітнього процесу, охоплених дослідницькою діяльністю

4

Залучення всіх учасників освітнього процесу до активної участі в заходах з питань енергоефективності та ресурсозбереження всеукраїнського, обласного та місцевого рівнів.

Проведення засідань «круглого столу», семінарів, практичних конференцій із залученням громадських організацій; розробка екологічних проєктів.

Протягом навчального року

У межах бюджетних асигнувань

Підвищення якості проведених заходів, їх змістовність та результативність.

5

Створення оптимальних умов для особистісного розвитку дітей, учнівської молоді, формування екологічної освіти.

5.1.Збереження діючих і створення нових навчальних екологічних стежок, кабінетів біології.

5.2.Організація інформаційної роботи щодо проведення масових заходів з питань енергоефективності та ресурсозбереження.

5.3. Організація співпраці закладів освіти з державними, громадськими організаціями екологічного спрямування з питань екологічної освіти, енергоефективності та ресурсозбереження.

Керівники закладів освіти

Місцевий бюджет, інші джерела фінансування, не заборонені законодавством у межах бюджетних асигнувань

У межах бюджетних асигнувань

Створення умов для нових навчальних екологічних стежок.

Підвищення рівня екологічної освіти, проведення роботи з висвітлення питання енергоефективності та ресурсозбереження.

Ефективна співпраця з громадськими організаціями.