Програма гуманітарної підтримки у Миколаївській області

Дата: 20.02.2024 17:41

Карітас Миколаїв УГКЦ, у співпраці з World Food Programme та Caritas Ukraine, запускає проєкт "Продовольча допомога вразливим групам населення в Україні у 2024 році"!
Фото без описуГеографія проєкту:
Баштанська, Сухоєланецька, Чорноморська, Новоодеська, Коблівська, Костянтинівська, Нечаянська, Воскресенська громади Миколаївської області.
Фото без описуТривалість проєкту: 1 рік.
Фото без описуУчасники проєкту:
ВПО або місцеві жителі вразливих категорій, такі як люди з інвалідністю, важкими захворюваннями, літні самотні люди (60+), самотні матері/батьки або опікуни неповнолітніх дітей, багатодітні родини.

❗️Подання списків та реєстрація проводиться у співпраці з місцевою владою та відділами соціального захисту у громадах.

Фото без описуНеобхідні документи:
Паспорт / ID-картка з пропискою / тимчасове посвідчення громадянина України кожного члена домогосподарства, довідки ВПО, ідентифікаційний код, документи, що підтверджують критерії вразливості.

❗️ Зверніть увагу:
Фото без опису за 1 раз можна отримати не більше 3-х продуктових наборів на родину;
Фото без описувидача відбуватиметься не частіше, ніж раз у місяць;
Фото без описудля реєстрації потрібні ОРИГІНАЛИ документів;
Фото без описуреєстрація відбувається тільки наживо;
Фото без описукількість наборів обмежена.

Фото без описуБлагодійний фонд залишає за собою право відмовити у наданні гуманітарної допомоги у зв'язку з невідповідністю критеріям відбору, відсутністю всіх необхідних документів, агресивною поведінкою заявників тощо.

#Карітас_Миколаїв_УГКЦ #КарітасУкраїни #WFP #продовольчадопомога