Вітання сільського голови з Міжнародним жіночим днем!!

Дата: 08.03.2024 09:16

Дорогі жінки!
Сьогодні 8 березня - свято весни, жіночності та краси. Трохи не таким ми уявляли цей святковий день, але я впевнений, що наші хоробрі захисники зроблять все можливе для того, щоб здобути жадану перемогу над ворогом та зупинити той смуток, який сіє війна нашими містами та селами.

Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки! Саме ви даруєте такі чудові відчуття, як почуття батьківства, щастя, радості, надії, кохання.

У цей святковий день хочеться ви­разити вам вдячність за красу і ніжність, доброту і  чуйність, тепло і ла­ску, яку даруєте всім нам. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Бажаю ВАМ, наші прекрасні, мудрі, розумні та талановиті жінки, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, з впевненістю та спокоєм! Хай завжди сяють ваші очі, збуваються всі мрії, а з вами будуть здоров'я, любов, краса, щастя, радість та довгоочікуваний мир.

Зі святом Весни, Вас дорогі жінки!Фото без опису

Сільський голова