Вітання сільського голови з Днем пожежної охорони!

Дата: 17.04.2024 07:37

Шановні  працівники сільської  пожежної охорони! Щиро вітаю  вас із професійним святом!

День пожежної охорони   – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.

Сьогодні, наша країна перебуває у неймовірно складному часі – це війна. Ворог нещадно руйнує все на своєму шляху.  І ви, працівники рятувальних, пожежних  служб, завжди перші там, де люди потребують допомоги.  Ви рятуєте життя людей та тварин дістаючи їх з під завалів, рятуючи із вогню, в  епіцентрі природних стихій ризикуючи  собою заради порятунку інших. Таку професію може вибрати для себе далеко не кожен.

Дякую  Вам за те, що на Вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Бажаю мирного неба, щастя, здоров'я, добра Вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей!! Спасибі Вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що  вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.

Сільський голова
Панич Володимир