Широколанівський аграрний ліцей ЗАПРОШУЄ на навчання!

Дата: 19.04.2024 14:08

Широколанівський аграрний ліцей. Широколанівка Миколаївського району
запрошує на безкоштовне навчання

БЕЗ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

Фото без опису Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва (категорії «А1»,«А2»,«В1»), водій автотранспортних засобів (категорії «С») - термін навчання 3 роки з одержанням повної загальної середньої освіти.
Фото без опису Тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва категорії «А1» водій автотранспортних засобів (категорії «С») - термін навчання 1 рік на базі повної загальної середньої  освіти.
Фото без опису Кухар. Кондитер - термін навчання  3 роки з одержанням повної загальної середньої освіти.
Фото без опису Кухар - термін навчання 1 рік  на базі повної загальної середньої  освіти.

Здобувачі освіти забезпечуються стипендією та проживанням в гуртожитку безкоштовно

В ліцеї працюють :
Фото без описуспортивні, секції з футболу, баскетболу, тенісу, шахів. Учні ліцею беруть  участь в проведенні обласних, районних, та внутрішніх  змаганнях з даних видів спорту ;
Фото без описугуртки художньої самодіяльності, народознавства, прикладного мистецтва, предметні гуртки ;
Фото без описує доступ до мережі Інтернет;
Фото без описувипускники ліцею, при вступі до вищих навчальних закладів та коледжів мають пільги на скорочене навчання ( вступ на 3 курс).

Фото без описуУчні по професії «Кухар, кондитер» проходять виробничу практику на Чорноморських курортних базах відпочинку з відповідною оплатою праці.

Для вступу в  ліцей необхідно подати документи :
Фото без описуСвідоцтво про освіту (за 9 або 11 класів).
Фото без описуСвідоцтво про народження, паспорт (копія)
Фото без описуІдентифікаційний код ( копія )
Фото без описуФото 3x4 - 6 штук.
Фото без описуМедична довідка (форма 86),  щеплення (форма 63)
Фото без описуДовідка з місця мешкання про склад сім’ї.
Фото без описуТрудова книжка(бланк)
Фото без описуМедична книжка (офіціант, кухар)
Фото без описуМедична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (тракторист,водій)
Фото без описуПосвідчення про прописку до призовної дільниці / військовий квиток

Фото без описуДля поселення до гуртожитку – паспорт з листом вибуття.

Фото без описуАдреса ліцею: 57063 с. Широколанівка, вул. Центральна,68 Миколаївського району, Миколаївської області.

Фото без описуТел. +38 (068) 715-37-12 / +38 (068) 586-83-08