Громадське бачення: Коблівська стратегія 2027

Дата: 23.04.2024 10:57

Фото без описуНещодавно відбулися дві важливі події, які було проведено щодо оновлення Стратегії розвитку Коблівської громади на період до 2027 року в рамках реалізації проєкту «Довіра через партисипацію, інформування та підвищення спроможності громад», організованого CЕDOS та КУ "АМР Коблівської сільської ради", відділом економічного розвитку та інвестицій:

Фото без описузасідання Робочої групи, за участю представників ОМС, депутатів та старост Коблівської СТГ, під час якого було обговорено спільне визначення стратегічного бачення та цілей розвитку громади;

Фото без описуспільно з експертами від Cedos було проведено Воркшоп із залученням представників вразливих категорій нашої громади: ВПО, ветерани, молодь, люди з інвалідністю.

Під час заходу відбувся брейншторм та робота в групах над пропозиціями заходів до Стратегії розвитку Коблівської громади, метою якого було залучити громадськість до вирішення питань місцевого розвитку.

Дякуємо активним жителям за участь в заходах!

Фото без описуНаступний етап роботи над оновленням Стратегії - стратегічна сесія‼️

Далі буде...