Разом за збереження природи - відповідальність кожного жителя громади

Дата: 29.04.2024 17:51

До уваги жителів Коблівської громади!

Фото без описуСьогодні хочемо підняти важливе питання про захист навколишнього середовища. Ми повинні бути відповідальними за збереження та охорону нашого довкілля для нас самих і наших нащадків.

Кожен з нас може внести свій вклад у збереження неповторної краси, яку нам подарувала природа.

Головне, щоб кожен з нас думав не тільки про сьогодні, а й про завтра.

Фото без описуЯк людина може допомогти зберегти природу:

Фото без описуне викидайте побутові та будівельні відходи в непризначених для цього місцях, в зеленій зоні та на берегах річок;

Фото без описусортуйте відходи для подальшої переробки, адже вторинна сировина також має вартість;

Фото без описуне спалюйте опале листя та траву, оскільки це забруднює повітря і шкодить вашому здоров’ю та здоров’ю інших людей;

Фото без описудопомагайте зберігати зелені насадження на території громади, оскільки вирубка дерев негативно впливає на земельні угіддя та їх плодючість, власниками яких є кожний житель громади. Лісосмуги - це зелений щит наших родючих земель;

Фото без описуне засмічуйте берег та русло річки, яка є в громаді, оскільки вона є джерелом прісної води. Запаси прісної води обмежені і постійно зменшуються, тому воду потрібно берегти.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Важливість збереження навколишнього середовища підкреслює і чинне законодавство України, яке передбачає відповідальність за порушення проти довкілля.

Але не тільки страх перед законом повинен спонукати нас до збереження довкілля, а й особиста совість та відповідальність перед нашими нащадками, які будуть жити тут після нас.

На території Коблівської громади проходить інформування мешканців щодо захисту навколишнього середовища!

Разом ми збережемо наше природне багатство для майбутніх поколінь.

Давайте діяти разом у цьому напрямку.  Разом ми сила!