Вітаємо Учасників хореографічних колективів нашої громади з участю в обласному фестивалі сюжетного танцю «Dance Day»

Дата: 03.05.2024 17:40

Фото без опису28-30 квітня 2024 року (дистанційно) відбувся обласний фестиваль сюжетного танцю «Dance Day», метою якого є розвиток, популяризація, збереження та підтримка хореографічного аматорського мистецтва під час воєнного стану, реалізація творчого потенціалу учасників, пошуку та удосконалення нових форм сюжетного танцю, підтримка нових талановитих виконавців і хореографів та відзначення Міжнародного дня танцю.

У фестивалі взяло участь понад 70 хореографічних колективів (близько 1300 учасників) з 28 територіальних громад Миколаївщини.

Нашу громаду представили у цьому конкурсі учасниці з села Новофедорівка, села Коблеве.
Диплом учасника фестивалю
Фото без описуТанцювальний колектив «ВІДРОДЖЕННЯ» (молодша група) Новофедорівський СБК-філія Коблівська ТГ керівниця Катерина ЗИМІНА - номінація «Естрадна хореографія» ІІ вікова категорія;
Фото без описуТанцювальний колектив «ВІДРОДЖЕННЯ» (старша група) Новофедорівський СБК-філія Коблівська ТГ керівниця Катерина ЗИМІНА  - номінація «Народна стилізація» ІІІ вікова категорія;
Фото без описуХореографічний дует «STREET DANCE» Центр дозвілля та розвитку особистості Коблівська ТГ керівниця Ірина БІЛИК - номінація «Дитяча хореографія» ІІІ вікова категорія.

Фото без опису За Ваші зусилля, за старання за прекрасні людські якості нехай нагородить Вас життя щастям, здоров’ям, усмішками, нехай  зникають проблеми, розквітають таланти Ваші, серця іскряться полум’ям почуттів, а душа наповнюється музикою щастя! Мирного, чистого неба!!