Вітання з днем матері від аматорського колективу "КОБЛІВЧАНКА"

Дата: 12.05.2024 10:30

Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої

-Найдорожчої.
-Найріднішої.
-Найдобрішої.

Наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах.

Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську.

Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть, опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я Матері!

Можна у світі чимало зробити:
Зиму на літо перетворити.
Можна моря й океани здолати,
Гору найвищу штурмом узяти.

Можна пройти крізь пустелі і хащі,
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами —
В світі усе починається з МАМИ!

ЗІ СВЯТОМ   УСІХ МАТУСЬ  НАШОЇ ГРОМАДИ  І  НЕНЬКИ  УКРАЇНИ з найщирішими вітаннями з нагоди Дня Матері вітає ВАС "Коблівчанка"