23 травня - День Героїв!

Дата: 23.05.2024 13:06

Фото без опису23 травня.  День Героїв.

Це щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України.

Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських героїв віддали життя заради своєї країни.

Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю.

До здобуття незалежності в Україні День Героїв відзначався підпільно: лише з 1992 року свято набуло ширшої популярності. Проте довгий час традиція святкування була більш розповсюджена у західних областях.

День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Сьогодні цей день присвячений кожному, хто боронить рідну землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України.

Нехай на нашій землі, якнайшвидше запанує мир і злагода. Зичимо добра й злагоди кожній родині, а нашій громаді– процвітання, сили й слави!