До 1 червня чекаємо пропозицій до Плану відновлення Коблівської громади

Дата: 23.05.2024 20:55

⚡ До 1 червня чекаємо пропозицій до Плану відновлення Коблівської громади

Саме таке рішення прийняла робоча група виконкому за підсумками його презентації експертами коаліції «Громадянська платформа відновлення Коблівської громади.

«Місцеві активісти, депутати та посадовці!
Скористайтесь можливістю внесення вирішення болючої проблеми Вашої родини, вулиці, села та громади!
Чекаємо проєктні ідеї з реалізації  чотирьох  завдань Плану:
Фото без описуБезпечна та стійка громада;
Фото без описуЕкономічний розвиток;
Фото без описуІнфраструктура;
Фото без описуГуманітарна сфера.

👆Саме на початку червня проєкт Плану буде направлено для погодження виконкомом та Миколаївської обласною військовою адміністрацією .

Фото без описуТак ви отримаєте реальну шанс фінансування Вашої проєктної ідеї публічним бюджетом, міжнародним донором або інвестором!» — Так прокоментував травневе рішення робочої групи з відновлення Михайло Золотухін, координатор коаліції , директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

📸Фото з засідання робочої групи від 21 травня 2024 р. Автор – Михайло Золотухін.
Учасниками засіданнями робочої групи стали також місцеві посадовці представники громадськості.

⚡На засіданні було презентовано проєкт Плану стратегічною метою якого є:

Фото без описуВідновлення критичної інфраструктура та ефективна система надання комунальних, адміністративних та соціальних послуг.
Фото без описуРозвиток економіки громади, що забезпечує надходження до бюджету, зайнятість, використання конкурентних переваг, перспективи для працевлаштування та припинення міграції.
Фото без описуДемократизація системи управління громадою, забезпечення її кваліфікованими кадрами. При ухваленні управлінських рішень враховуються права та інтереси всіх груп стейкхолдерів.
Фото без опису​​​​​​​Створення умов для життя мешканців: розбудова громадських просторів, забезпечення доступної освіта, охорона здоров’я, спорт та дозвілля.
​​​​​​​​​​​​​​Документи що чекають пропозицій від небайдужих жителів сіл громади:

Фото без описуПроєкт Плану відновлення та розвитку
Фото без описуДодаток з проєктами відновлення та розвитку

👆Нагадаємо , що результатом обговорень в усіх старостатах громади та фокус-груп з представниками місцевого бізнесу, громадськості та посадовців робочій групи став пакет пропозицій  до Плану, якій був презентований робочій групі у лютому 2024 р .

Реліз на http://frgn.mk.ua/?p=14206

Брошура Громадянської платформ з пакетом пропозицій https://drive.google.com/.../1HAsVXhmCpqZmCtYkug4kbr.../view

Прес — служба ГО “Фонд розвитку м.Миколаєва”

Супровід діяльності робочої групи виконкому відбувається в рамках проекту Громадянська платформа для відбудови на краще Коблівської громадищо реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

🔰Партнер проєкту: Коблівська сільська рада