Стратегічна сесія: Шлях до розвитку нашої громади до 2027 року

Дата: 07.06.2024 09:21

Фото без описуШановні жителі нашої громади!

Днями ми провели Стратегічну сесію, присвячену напрацюванню пропозицій заходів до Стратегії розвитку нашої громади на період до 2027 року. Це був надзвичайно продуктивний день, сповнений конструктивних обговорень та ідей, які допоможуть нам створити краще майбутнє для всіх мешканців.

Сесія відбувалася у форматі світового кафе (методологія проведення заходів із значною кількістю учасників), яка зібрала представників місцевої влади, громадських організацій, бізнесу та активних громадян. Учасники мали змогу висловити свої думки, пропозиції та ідеї щодо розвитку нашої громади.

Головна мета заходу – напрацювання заходів, які враховуватимуть потреби та інтереси всіх мешканці за напрямками:
Фото без описуРозвиток бізнесу та зайнятість населення,
Фото без описуРозвиток дорожньої, пішохідної інфраструктури та транспорту,
Фото без описуІнженерна та інша інфраструктура для проживання мешканців, екологія громади,
Фото без описуВоєнні виклики та безпека мешканців,
Фото без описуОхорона здоров'я, соціальна сфера, ветеранська політика та спорт,
Фото без описуОсвіта, культура та молодь,
Фото без описуПідвищення ефективності роботи сільської ради. Залучення громадськості та розвиток громадянського суспільства.

Ми переконані, що успіх стратегії розвитку залежить від активної участі кожного з мешканців.

Тому ми закликаємо всіх вас долучатися до подальших обговорень, висловлювати свої пропозиції та ідеї. Ваші думки допоможуть нам краще зрозуміти потреби громади та прийняти правильні рішення.

Ми вдячні всім, хто взяв участь у стратегічній сесії та активно долучився до обговорення.

Слідкуйте за новинами та долучайтеся до наших подальших заходів!