Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець: молодь у відновленні держави»

Дата: 11.06.2024 15:36

Фото без описуЗапрошуємо всіх активних молодих громадян віком від 18 до 35 років долучитися до Всеукраїнського молодіжного форуму «Державотворець: молодь у відновленні держави», що відбудеться 06 липня 2024 року.

Цей захід має на меті створення системи особистісного та професійного зростання молоді, розвитку відповідального лідерства та підвищення громадянської активності. Участь у форумі візьмуть 500 обранців з усієї країни, визначених за результатами конкурсного відбору.

Під час заходу буде оголошено про початок відбору молоді для участі в освітньо-професійному курсі, запланованому на серпень цього року. Найкращі випускники програми отримають можливість пройти стажування з можливістю подальшого працевлаштування в органи державної влади.

Дедлайн для реєстрації - 23:59, 28 червня 2024 року. Реєстрація на форум доступна за посиланням

Розкрийте свій потенціал разом із молодіжним форумом "Державотворець"!