ПЛАН ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ Коблівської сільської територіальної громади

Дата: 12.06.2024 08:51

Розроблено  проєкт Плану відновлення та розвитку Коблівської сільської територіальної громади на період 2023-2027 роки

Проєкт Плану розроблено в рамках проекту Фонду розвитку міста Миколаєва «Громадянська платформа для відбудови на краще Коблівської громади» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

МЕТА Плану відновлення та розвитку громади полягає у створенні стійкої, безпечної, економічно розвинутої та соціально орієнтованої громади, здатної ефективно реагувати на виклики та використовувати можливості для свого подальшого розвитку.

Зауваження і пропозиції до проєкту Плану подавайте до відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради на електронну адрес econom_koblevorada@ukr.net

Письмові пропозиції подаються на адресу: Коблівської сільської ради: 57453, Миколаївська область, Миколаївський район, село Коблеве, вул. Одеська, 4.

Анонімні зауваження та пропозиції НЕ розглядаються.

Проєкт Плану переглядайте 👉 тут.

ДОДАТОК до плану відновлення