ВІТАЄМО переможців!

Дата: 14.06.2024 14:17

Фото без описуЗ 03 по 07 червня 2024 року дистанційно відбувся  IX обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix», який проводився з метою розвитку та популяризації дитячої творчості, формування художніх смаків на кращих зразках української й світової культурної спадщини та сучасного мистецтва, патріотичних почуттів, сприяння творчій самореалізації та підвищення виконавської майстерності учасників.

Участь у фестивалі взяли 90 конкурсантів із 24 територіальних громад Миколаївщини.

Нашу громаду представляли учасники села Новофедорівка, села Рибаківка.

Вітаємо переможців:

Фото без описуІІ - місце Вокальний дует "СМІЛИВІ ДІВЧАТА" Новофедорівського СБК - філія, керівниця Катерина Зиміна, номінація "Малі форми вокальних ансамблів закладів культури клубного типу" 2 вікова категорія.
Фото без описуДиплом за участь ВЕРОНІКА ПЛАХТІЙ, Рибаківський СБК - філія, керівниця Зоя Манзик, номінація "Солісти - вокалісти закладів культури клубного типу" 3 вікова категорія.

Фото без опису Фото без опису

Вітаємо переможців! Ви кращі за всіх! Завдяки Вашій завзятості, Ви досягли бажаної мети! Сердечно вітаємо та бажаємо ще більше перемог, адже Ви цього гідні. МОЛОДЦІ!