ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ ФОРУМ сталого розвитку територіальних громад в контексті УКРАЇНИ

Дата: 20.06.2024 11:55

Запрошуємо до участі у ПРИЧОРНОМОРСЬКОМУ ФОРУМІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В КОНТЕКСТІ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ, який відбудеться 27 червня 2024 року о 10:00 в Одесі.

Програма заходу доступна за посиланням.

Цільова аудиторія: представники територіальних громад, громадських організацій, державної, регіональної та місцевої влади, українського та міжнародного бізнесу, міжнародних організацій, закладів вищої освіти.

Цілі заходу: презентувати та обговорити проекти та проектні ідеї громад та бізнесів Півдня України, направлені на економічний розвиток і залучення міжнародних інвестицій.

Місце проведення: м. Одеса (адресу буде повідомлено після реєстрації і підтвердження участі)

Час: 10:00 - початок конференції

09:30 - реєстрація

Участь для членів Клубу Мерів Безкоштовна. Витрати на відрядження та проживання НЕ покриваються.

УВАГА! Кількість місць на офлайн участь обмежена і відвідування можливе тільки після реєстрації та підтвердження участі. Пріоритет офлайн участі мають громади Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Для участі у заході члени Клубу Мерів можуть зареєструватись до 25 червня 2024 року за посиланням. Підтвердження офлайн участі зареєстровані учасники отримають до 24 червня 2024 року.

Онлайн участь не обмежена по кількості і доступна на платформі Zoom за посиланням, яке ми направимо після реєстрації.