з Днем села КОБЛЕВЕ!

Дата: 23.06.2024 09:19

Фото без описуШановні жителі села Коблеве!

Прийміть найщиріші вітання з Дням села!

В цей день хочу побажати, щоб у нас з вами не було тривог, щоб наша малеча росла щасливою та безтурботною, щоб ті, хто зараз захищає Батьківщину, повернулися живими та невразливими! А пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради миру в Україні, завжди буде в наших серцях. Велика шана Героям!

У цей день від усієї душі зичу Вам, шановні односельчани та Вашим родинам, міцного здоров’я, щастя,  добра, достатку, мирного неба над головою, довгожданої Перемоги та Божої благодаті. Нехай усі хороші починання приносять лише користь для рідного села. Нехай Коблеве процвітає, щастя та добробут панують  у кожній родині. Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого мирного майбутнього!

Сільський голова
Володимир ПАНИЧ