22 червня - Націанальний день молитви за Україну

Дата: 22.06.2024 04:35

Фото без описуСьогодні, 22 червня 2024 року -  Національний день молитви за Україну.

О 17:00 тисячі українців зможуть спільно помолитися за нашу країну.

У цей день об’єднаються різні християни з усього світу, щоб молитися за нашу багатостраждальну державу. Сьогодні Україна переживає один з найважчих періодів у своїй історії, а тому українці мають залишатися в молитовній єдності та невпинно просити Бога милості для України.

Національний день молитви за Україну є традицією з 2016 року. Започаткував її британський євангеліст Девід Хасавей, який багато років служить для України.

Приєднуйтеся до молитви у своїх сільських церквах, храмах і просто там, де ви є!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!