РІШЕННЯ «Про внесення змін до бюджету Коблівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Дата: 27.05.2024 18:10

Фото без опису1451300000

(код бюджету)

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про Державний бюджет України на 2024 рік», Указу Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 р. «Про введення воєнного стану в Україні», Бюджетного кодексу України, Постанови КМУ №252 від 11.03.2022 р. «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», рішення Коблівської сільської ради від 22.12.2023 р. №30  «Про бюджет Коблівської сільської територіальної громади  на 2024 рік», іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу Коблівської сільської  ради  Бергалевич І.В., щодо внесення змін до бюджету Коблівської сільської територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Взяти до відома інформацію начальника фінансового відділу Коблівської сільської  ради  Бергалевич І.В.,  щодо необхідності внесення змін до бюджету Коблівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

2. Внести зміни у видаткову частину спеціального фонду місцевого бюджету:

• за рахунок збільшення суми коштів, що передаються із загального фонду до спеціального фонду (вільного залишку коштів податків і зборів загального фонду)  – 1 500 000 грн.

Відділ освіти, молоді  та спорту Коблівської сільської ради

КПКВК  0611261  «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту»

- КЕКВ 3122 – 1 500 000 гривень

3. Затвердити обсяг дохідної частини загального фонду в сумі 115 997 283 гривень, по спеціальному фонду в сумі 8 511 402 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення.

4. Затвердити уточнений обсяг видатків загального фонду місцевого бюджету в сумі 119 748 542 гривень, спеціального фонду в сумі 21 057 502 гривень, згідно  з  додатком 3 до  цього  рішення.

5. Затвердити загальний фонд місцевого бюджету з дефіцитом у сумі 3 751 259 гривні, згідно з додатком 2 до цього рішення.

6. Затвердити спеціальний фонд місцевого бюджету з дефіцитом у сумі 12 546 100 гривні, згідно з додатком 2 до цього рішення.

7. Затвердити уточнений перелік об’єктів, які будуть фінансуватися за кошти  місцевого бюджету розвитку, згідно з додатком 6 до цього  рішення.

8. Затвердити уточнений перелік коштів на реалізацію регіональних галузевих програм, згідно з додатком 7 до цього рішення.

9. Додатки 1, 2, 3, 5, 6, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

10. Контроль виконання даного рішення покласти на постійну комісію Коблівської сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                             В. ПАНИЧ

ВИСНОВОК